Dil Seçiniz
kurumsal
EFOR, 1977 yılında Beyoğlu'nda tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almış, istikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray'da açmıştır. Aynı yıl büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda mağaza sayısını arttırmaya devam etmiş, 2010 Nisan ayına gelindiğinde, bugün de yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü Okmeydanı'ndaki merkez binasına geçmiştir. EFOR'un Türkiye'nin büyük AVM'lerinde Marmara Bölgesi ağırlıkta olmak üzere 31 mağazası bulunmaktadır.

2015 yılında Efor'un Türkiye'de, öncelikle İstanbul'da 11 tane AVM'de bulunan mağazalarının yanı sıra Antalya, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Gaziantep, Kocaeli, Mersin, Trabzon gibi birçok ilde mağazası bulunmaktadır. Dünya modasını Türk çizgileriyle birleştiren EFOR; modern, trend ve özgür giyim tarzını, 2003'te New York Amerika'da açtığı showroom ile Amerika pazarına tanıtmıştır. Birçok eyalette, Macy's, Bloomingdales gibi önemli departman mağazalarında koleksiyonunun satışını sağlamıştır.

Amerika'daki yoğun talebin üzerine showroom'un yanı sıra 2008 yılında New York'da kendi Konsept Mağazasıyla tüm koleksiyonunu tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Basic ürünlerde bile ufak detaylarla hareketlendirdiği koleksiyonları, gömlek ve takımlarda kullandığı slim fit kalıbıyla yoğun talep görmektedir.

EFOR markasından spora destek...  
Geçtiğimiz yıllarda birçok Türk spor kulübüne giyim sponsoru olarak destek vermiş olan EFOR, halen Türkiye'nin değerli futbol takımlarından Bursaspor ve Antalyaspor'un giyim sponsordur. Yıllarca 4 büyükler ve Anadolu takımlarında görev alan birçok ünlü futbolcuyu marka yüzü olarak kullanmış olan EFOR, bu tavrıyla sporun ve dostluğun önemini sergilemiştir. 2013 yılında Arda Turan'la yaptığı Sevgililer Günü çalışması büyük ses getirmiştir.

Marka olmanın bilinciyle “kazandıkça paylaşmalı” düşüncesini benimsemiş olan EFOR, sosyal sorumluluk duyduğu birçok durumda sağduyulu davranarak ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Belirli dönemlerde Anadolu'da ihtiyacı olan okullara ürün gönderiminin yanı sıra, ülkemizde zaman zaman yaşanan felaket durumlarında da üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışmaktadır. Ayrıca her yıl düzenli olarak ÇEKUL, TEGV, TEMA vakıflarına bağışlar yaparak, üzerinde yaşadığımız topraklara elinden geldiğince katkı sağalamaya özen göstermektedir.

Ürünlerini kaliteli hizmet ve düşük ürün maliyetleriyle rekabetçi pazara sunma yolunun, hızlı, devamlı ve tutarlı olmaktan geçtiğini bilen EFOR, saygın bir lider olabilmek için bu kavramları misyon edinmiş ve tekstil sektöründe yükselişine devam etmiştir. İletişim ve eğitime dayalı alt yapısıyla, araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan vizyonuyla EFOR, modanın ve alışverişin önemli merkezlerinde perakende satış noktaları belirlemiş, Türkiye ve dünyada mağazalar zincirini oluşturmuştur. EFOR; mevcut mağazalarına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.